Accord 2015
 
Огляд
Галерея
Технічні характеристики
Ціна
Технології

Модельний ряд
Accord 2015 Civic седан
CR-V 2015

Honda Accord 2015

Оновлений Honda Accord 2015, зберігши всі свої найкращі риси, отримав статечну поставу, ставши ще соліднішим і сучаснішим, що помітно з першого погляду. Витончена гармонійність його екстер’єру підкреслена гострими лініями капота, масивністю бампера, збільшеним впізнаваним лого й хромованою оздобою деталей. Передні світлодіодні фари головного світла покращеної оглядовості, інтегрована вихлопна труба й сучасна ґратка радіатора вдало доповнюють імідж оновленого Honda Accord.

Як завжди, зміни в моделі торкнулися не лише її зовнішнього вигляду – тепер Accord пропонує нову спортивну трансмісію CVT, яка бере на себе функцію плавного змінювання передатного числа в широкому діапазоні, що не тільки надає близькі до ідеальних умови для роботи двигуна й зменшення навантаження і на нього, й на трансмісію, а й плавніший хід, кращу динаміку розгону й меншу витрату палива. При цьому CVT має переваги не тільки перед механічною, а й перед автоматичною коробкою передач, бувши простішою, економічнішою й досконалішою.

Оновлений Accord доступний з 2,4-літровим двигуном DOHC i-VTEC, (188 к.с.), потужнішим, легким, таким, що потребує менше палива й часу для розгону, ніж попередня версія. Цей двигун став значно економічнішим й екологічнішим, зберігши при цьому властиві Honda високі показники потужності й крутного моменту.

Вже в базовій комплектації оновлений Accord пропонує покупцям високий рівень оснащення та безліч передових технологій. Так, автомобіль оснащений системою безключового доступу Smart Entry, портом для підключення зовнішнього джерела стандарту USB/iPod®, сенсорами світла/дощу, круїз-контролем, мультимедійним дисплеєм і системою Eco Assist™. Також доступні такі системи як сигнал аварійної зупинки (ESS) і контролю дальнього світла (HSS). Знахідкою для водіїв стане унікальна передова система LaneWatch™ *, яка за допомогою вбудованої в бокове дзеркало камери заднього огляду з боку пасажира забезпечує контроль «мертвої зони».

У 2015 році на українському ринку також з’явиться автомобіль у комплектації з економічним 2-літровим SOHC i-VTEC (150 к.с.). Більш детальна інформація буде доступна ближче до старту продажів.

* система доступна в комплектації Executive/Executive Navi.