Civic седан
 
Огляд
Галерея
Технічні характеристики
Технології
Ціна

Модельний ряд
Accord 2015 Civic седан
CR-V 2015

Honda Civic седан

Седан Honda Civic: із оновленим яскравим екстер’єром і якісною оздобою інтер’єру, покращеною динамікою, а також багатим набором базових функцій.

Седан Honda Civic: із оновленим яскравим екстер’єром і якісною оздобою інтер’єру, покращеною динамікою, а також багатим набором базових функцій.

Спортивніший зовнішній вигляд оновленого седана Honda Civic робить його по-справжньому вишуканим та стильним, виділяє із натовпу, навіть якщо не відразу кидається в очі. Капот і передній бампер отримали нову форму, а останній – ще й хромовану оздобу. Зміни також торкнулися заднього бампера з відбивачами, кришки багажника з хромованою оздобою і продовженими на неї фарами. Й ці зміни – не лише для краси. Обтічні обриси кузова покращують аеродинаміку, тим самим знижуючи витрати палива, а найголовніше – дарують водієві можливість відчути щире, захопливе задоволення від керування.

Салон оновленого седана Civic не поступається вишуканістю. Новий матеріал оббивки сидінь (у максимальній комплектації – шкіра), нова срібляста оздоба, тонування скла, доречність кожної деталі – в усьому відчувається висока якість та надійність.

Цьому відчуттю сприяє і високотехнологічність обладнання у салоні. Наприклад, інформаційний дисплей нового покоління i-MID, розміщений зручно й безпечно – просто на рівні очей, щоб водієві було легко відстежувати функціонування систем автомобіля, проглядати зображення з камери заднього огляду, налаштовувати дисплей на свій смак.

Серед інших зручностей – технологія Bluetooth, за допомогою якої можна вести розмови, не забираючи рук із керма, а також слухати записану на телефон улюблену музику. Оновлений седан Civic не втратив своєї потужності й динамічності. Його обладнано двигуном SOHC i-VTEC об’єму 1,8 л, який оптимізує споживання палива й дарує яскраві емоції від керування. Передова система “Eco Assist” і економний режим роботи двигуна ECON покликані мінімізувати витрати бензину та рівень шкідливих викидів.

Працюючи над потужністю оновленого Civic, інженери Honda приділили належну увагу системам безпеки. Передні, бокові, навісні подушки безпеки, сенсор світла, система курсової стійкості (VSA), камера заднього огляду, система утримання на схилі (HSA), високоефективна гальмівна система – цьому автомобілю можна довіряти.

Оновлений седан Honda Civic – вдале поєднання добре збалансованої функціональності й динаміки, незмінно йому властивої.