Civic хетчбек
 
Огляд
Галерея
Технічні характеристики
Ціна
Планове ТО

Модельний ряд
Accord 2015 Civic седан
CR-V 2015

Honda Civic хетчбек 2012

Перед командою Civic під керівництвом лідера проекту Мітцуру Карія було поставлено завдання придумати і розробити новий Civic. Маючи в розпорядженні існуючу модель Civic, добре відому в європейському С-класі унікальністю зовнішнього вигляду і практичністю салону, Мітцуру Карія і його команда направили зусилля на отримання більш глибокого розуміння потреб і бажань європейського споживача. Попередня модель Civic стала точкою відліку в їх розробках по створенню кращого автомобіля.

Поряд з постійним підвищенням цін на паливо по всій Європі і екологічними вимогами до рівня викидів, було взято до уваги і те, що для європейського споживача важливі не тільки сучасний дизайн і технічні характеристики Civic, але і новітні технології, які робили б його експлуатацію більш рентабельною і екологічною.

Розробка нового Civic зайняла цілих чотири роки. Практично всі його елементи були замінені новими або удосконалені. Особлива увага приділялася конструкції підвіски для підвищення комфортності водіння і управління та поліпшення матеріалів салону для підняття на новий рівень його якості в цілому. Новий дизайн і аеродинаміка освіжили екстер'єр Civic і підвищили його продуктивність, двигун був оптимізований, а викиди CO2 скорочені.

В цілому, новий Civic увібрав у себе найсильніші сторони попередника і підняв їх на якісно новий рівень. Також він є одним з кращих серед собі подібних у плані викидів CO2 – дизельний варіант моделі виділяє всього 110 г / км при 150 к.с. і 350 Нм крутного моменту.